Zapowiedź sezonu 2015/2016 cz. 2

Starzy znajomi, koledzy zza miedzy i nowy przeciwnik, czyli gr. II SKA
Wśród trzynastu drużyn, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć większość to dobrze nam znane kluby, z którymi rozegraliśmy już w historii po kilkanaście spotkań, które odnaleźliśmyw naszym archiwum. Do klubów, z którymi spotykaliśmy się najczęściej należą:
MYŚLIWIEC Tuchomie - dotychczas rozegraliśmy 19 spotkań (13 ligowych i 6 towarzyskich)
GKS Kołczygłowy - 19 (14 ligowych, 1 pucharowe, 4 towarzyskie)
STEGNA Parchowo - 17 (16 ligowych, 1 towarzyskie)
GRANIT Koczała - 16 (wszystkie w lidze)
ARKONIA Pomysk Wielki - 15 (14 ligowych i 1 pucharowe)

Większość drużyn reprezentuje gminy sąsiadujące z naszą tj. gm. Cewice (2 drużyny), gm. Potęgowo (1), gm. Bytów (2), gm. Parchowo (1), gm. Borzytuchom (1). Wśród pozostałych drużyn są takie, które również mają swoje siedziby niedaleko Czarnej Dąbrówki tj. Kołczygłowy czy Gałąźnia Wielka a do niektórych będziemy mieli dość daleko, np. Koczała i Przechlewo. Ta ostatnia miejscowość jest nam dobrze znana ze spotkań z pierwszą drużyną przechlewskiej BRDY, która już rozpoczęła swoje zmagania w IV lidze. Jednak jeszcze nie spotkaliśmy się ani razu z zespołem ich rezerw, który będzie naszym ligowym rywalem w tym sezonie. Jest to 94. drużyna, z którą zmierzy się nasz Klub.