Zapowiedź sezonu 2015/2016 cz. 3

Oczekiwania
Zarówno działacze, piłkarze jak i kibice oczekują walki o najwyższe cele i marzą o powrocie do Klasy Okręgowej już po pierwszym sezonie. Jednak dobrze pamiętamy, że walka o miejsca premiowane awansem w klasie A może być równie trudna lub trudniejsza niż walka o utrzymanie w Klasie Okręgowej. Osiągnięcie tego ambitnego celu jest realne jedynie przy naszym odpowiednim zaangażowaniu i poświęceniu, zwłaszcza ze strony zawodników. Już pierwsze mecze, do których przystąpimy z łatką drużyny, która spadła z wyższej ligi, pokażą czy jesteśmy wystarczająco silni, aby ten nasz cel osiągnąć. Piłkarskie emocje nadchodzą wielkimi krokami i już nie możemy się doczekać początku sezonu. Jednak na emocje przy Słupskiej przyjdzie nam poczekać aż do trzeciej kolejki. Najbardziej stęsknionych za tymi emocjami kibiców zapraszamy 23 sierpnia do Tuchomia oraz 29 sierpnia do Malczkowa, gdzie rozegramy dwa pierwsze mecze. Więcej informacji na naszym Facebook fanpage.