zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czarne
2:5
Brda Przechlewo
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
5:1
Diament Trzebielino
Sparta Sycewice
5:0
Skotawia Dębnica Kaszubska
Lipniczanka Lipnica
1:3
Kaszubia Studzienice
MKS Debrzno
3:2
Piast Agrochem Człuchów
KS Damnica
1:0
Stal Jezierzyce
Zawisza Borzytuchom
7:0
GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka
Słupia Kobylnica
2:2
Karol Pęplino
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Agrochem Człuchów
3:2
Diament Trzebielino
Brda Przechlewo
5:2
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Stal Jezierzyce
3:3
Słupia Kobylnica
Skotawia Dębnica Kaszubska
1:1
Zawisza Borzytuchom
GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka
1:2
Czarni Czarne
Kaszubia Studzienice
2:0
KS Damnica
MKS Debrzno
11:2
Lipniczanka Lipnica
Karol Pęplino
2:0
Sparta Sycewice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Sycewice
1:3
Stal Jezierzyce
Zawisza Borzytuchom
4:0
Karol Pęplino
Lipniczanka Lipnica
1:1
Piast Agrochem Człuchów
Słupia Kobylnica
1:1
Kaszubia Studzienice
KS Damnica
3:0
MKS Debrzno
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
4:0
GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka
Czarni Czarne
5:2
Skotawia Dębnica Kaszubska
Diament Trzebielino
1:2
Brda Przechlewo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Agrochem Człuchów
2:2
Brda Przechlewo
Lipniczanka Lipnica
4:4
KS Damnica
Stal Jezierzyce
1:5
Zawisza Borzytuchom
Skotawia Dębnica Kaszubska
0:4
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka
0:2
Diament Trzebielino
Kaszubia Studzienice
7:3
Sparta Sycewice
MKS Debrzno
6:2
Słupia Kobylnica
Karol Pęplino
1:0
Czarni Czarne
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
1:1
Karol Pęplino
Zawisza Borzytuchom
0:2
Kaszubia Studzienice
Słupia Kobylnica
3:0
Lipniczanka Lipnica
KS Damnica
0:0
Piast Agrochem Człuchów
Czarni Czarne
4:0
Stal Jezierzyce
Diament Trzebielino
4:2
Skotawia Dębnica Kaszubska
GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka
0:4
Brda Przechlewo
Sparta Sycewice
2:2
MKS Debrzno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Agrochem Człuchów
5:0
GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka
KS Damnica
6:3
Słupia Kobylnica
Lipniczanka Lipnica
5:4
Sparta Sycewice
Stal Jezierzyce
0:4
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Skotawia Dębnica Kaszubska
0:3
Brda Przechlewo
MKS Debrzno
7:3
Zawisza Borzytuchom
Kaszubia Studzienice
6:1
Czarni Czarne
Karol Pęplino
1:0
Diament Trzebielino
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
3:1
Kaszubia Studzienice
Zawisza Borzytuchom
1:0
Lipniczanka Lipnica
Sparta Sycewice
6:10
KS Damnica
Słupia Kobylnica
2:2
Piast Agrochem Człuchów
Czarni Czarne
2:4
MKS Debrzno
Brda Przechlewo
3:0
Karol Pęplino
Diament Trzebielino
1:2
Stal Jezierzyce
GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka
3:1
Skotawia Dębnica Kaszubska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Agrochem Człuchów
8:1
Skotawia Dębnica Kaszubska
Słupia Kobylnica
4:0
Sparta Sycewice
KS Damnica
1:5
Zawisza Borzytuchom
Stal Jezierzyce
0:1
Brda Przechlewo
Lipniczanka Lipnica
2:1
Czarni Czarne
MKS Debrzno
3:0
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Kaszubia Studzienice
2:2
Diament Trzebielino
Karol Pęplino
5:0
GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
7:0
Lipniczanka Lipnica
Zawisza Borzytuchom
4:1
Słupia Kobylnica
Sparta Sycewice
2:5
Piast Agrochem Człuchów
Czarni Czarne
0:3
KS Damnica
Brda Przechlewo
8:1
Kaszubia Studzienice
Skotawia Dębnica Kaszubska
1:0
Karol Pęplino
Diament Trzebielino
3:1
MKS Debrzno
GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka
1:2
Stal Jezierzyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Agrochem Człuchów
1:0
Karol Pęplino
Sparta Sycewice
1:2
Zawisza Borzytuchom
Słupia Kobylnica
0:2
Czarni Czarne
KS Damnica
0:1
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Lipniczanka Lipnica
1:2
Diament Trzebielino
Stal Jezierzyce
5:2
Skotawia Dębnica Kaszubska
Kaszubia Studzienice
5:0
GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka
MKS Debrzno
0:1
Brda Przechlewo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
1:2
Słupia Kobylnica
Zawisza Borzytuchom
0:3
Piast Agrochem Człuchów
Brda Przechlewo
4:0
Lipniczanka Lipnica
Czarni Czarne
4:1
Sparta Sycewice
Diament Trzebielino
6:1
KS Damnica
Skotawia Dębnica Kaszubska
1:5
Kaszubia Studzienice
GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka
1:3
MKS Debrzno
Karol Pęplino
2:1
Stal Jezierzyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Borzytuchom
5:0
Czarni Czarne
Piast Agrochem Człuchów
3:2
Stal Jezierzyce
Słupia Kobylnica
5:1
Diament Trzebielino
Sparta Sycewice
3:0
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Lipniczanka Lipnica
3:0
GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka
KS Damnica
1:0
Brda Przechlewo
Kaszubia Studzienice
3:0
Karol Pęplino
MKS Debrzno
4:3
Skotawia Dębnica Kaszubska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
3:4
Zawisza Borzytuchom
Brda Przechlewo
5:0
Słupia Kobylnica
Diament Trzebielino
7:2
Sparta Sycewice
Stal Jezierzyce
1:3
Kaszubia Studzienice
Skotawia Dębnica Kaszubska
6:0
Lipniczanka Lipnica
Czarni Czarne
1:2
Piast Agrochem Człuchów
GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka
1:3
KS Damnica
Karol Pęplino
2:1
MKS Debrzno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Agrochem Człuchów
4:2
Kaszubia Studzienice
Sparta Sycewice
2:14
Brda Przechlewo
Zawisza Borzytuchom
1:1
Diament Trzebielino
Lipniczanka Lipnica
1:2
Karol Pęplino
Słupia Kobylnica
5:0
GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka
Czarni Czarne
0:2
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
MKS Debrzno
6:0
Stal Jezierzyce
KS Damnica
2:0
Skotawia Dębnica Kaszubska
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Brda Przechlewo
7:0
Zawisza Borzytuchom
Stal Jezierzyce
1:2
Lipniczanka Lipnica
Skotawia Dębnica Kaszubska
1:0
Słupia Kobylnica
Diament Trzebielino
3:1
Czarni Czarne
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
1:3
Piast Agrochem Człuchów
GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka
0:0
Sparta Sycewice
Kaszubia Studzienice
3:1
MKS Debrzno
Karol Pęplino
2:0
KS Damnica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Agrochem Człuchów
0:3*
MKS Debrzno
Skotawia Dębnica Kaszubska
1:4
Sparta Sycewice
Diament Trzebielino
2:0
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka
0:3
Zawisza Borzytuchom
Stal Jezierzyce
3:3
KS Damnica
Karol Pęplino
5:1
Słupia Kobylnica
Kaszubia Studzienice
1:0
Lipniczanka Lipnica
Brda Przechlewo
8:0
Czarni Czarne
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Słupia Kobylnica
3:2
Stal Jezierzyce
Sparta Sycewice
3:1
Karol Pęplino
Diament Trzebielino
1:2
Piast Agrochem Człuchów
Czarni Czarne
2:0
GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka
Zawisza Borzytuchom
3:2
Skotawia Dębnica Kaszubska
Lipniczanka Lipnica
2:1
MKS Debrzno
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
0:1
Brda Przechlewo
KS Damnica
1:1
Kaszubia Studzienice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Brda Przechlewo
4:2
Diament Trzebielino
Piast Agrochem Człuchów
3:3
Lipniczanka Lipnica
GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka
1:2
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
MKS Debrzno
0:2
KS Damnica
Kaszubia Studzienice
0:0
Słupia Kobylnica
Karol Pęplino
2:0
Zawisza Borzytuchom
Stal Jezierzyce
5:0
Sparta Sycewice
Skotawia Dębnica Kaszubska
3:3
Czarni Czarne
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Słupia Kobylnica
1:3
MKS Debrzno
Sparta Sycewice
6:1
Kaszubia Studzienice
Czarni Czarne
0:2
Karol Pęplino
Brda Przechlewo
4:3
Piast Agrochem Człuchów
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
6:1
Skotawia Dębnica Kaszubska
Zawisza Borzytuchom
4:2
Stal Jezierzyce
Diament Trzebielino
1:1
GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka
KS Damnica
3:4
Lipniczanka Lipnica
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Lipniczanka Lipnica
1:3
Słupia Kobylnica
MKS Debrzno
3:1
Sparta Sycewice
Karol Pęplino
2:1
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Stal Jezierzyce
3:1
Czarni Czarne
Skotawia Dębnica Kaszubska
0:2
Diament Trzebielino
Piast Agrochem Człuchów
3:1
KS Damnica
Brda Przechlewo
7:0
GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka
Kaszubia Studzienice
3:1
Zawisza Borzytuchom
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Sycewice
0:3
Lipniczanka Lipnica
Czarni Czarne
4:0
Kaszubia Studzienice
Brda Przechlewo
3:0
Skotawia Dębnica Kaszubska
Diament Trzebielino
2:1
Karol Pęplino
Słupia Kobylnica
1:1
KS Damnica
Zawisza Borzytuchom
1:1
MKS Debrzno
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
4:0
Stal Jezierzyce
GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka
1:0
Piast Agrochem Człuchów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Agrochem Człuchów
3:0
Słupia Kobylnica
Karol Pęplino
0:0
Brda Przechlewo
Stal Jezierzyce
2:0
Diament Trzebielino
Kaszubia Studzienice
2:3
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Lipniczanka Lipnica
1:4
Zawisza Borzytuchom
MKS Debrzno
1:3
Czarni Czarne
Skotawia Dębnica Kaszubska
0:0
GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka
KS Damnica
1:2
Sparta Sycewice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Sycewice
3:1
Słupia Kobylnica
Skotawia Dębnica Kaszubska
0:6
Piast Agrochem Człuchów
Brda Przechlewo
6:0
Stal Jezierzyce
Diament Trzebielino
2:1
Kaszubia Studzienice
Zawisza Borzytuchom
3:2
KS Damnica
Czarni Czarne
4:0
Lipniczanka Lipnica
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
3:0
MKS Debrzno
GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka
2:3
Karol Pęplino
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Agrochem Człuchów
3:0
Sparta Sycewice
Słupia Kobylnica
1:2
Zawisza Borzytuchom
MKS Debrzno
5:3
Diament Trzebielino
Stal Jezierzyce
0:0
GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka
Lipniczanka Lipnica
4:1
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Karol Pęplino
4:0
Skotawia Dębnica Kaszubska
KS Damnica
1:3
Czarni Czarne
Kaszubia Studzienice
1:3
Brda Przechlewo
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Karol Pęplino
2:2
Piast Agrochem Człuchów
Skotawia Dębnica Kaszubska
0:1
Stal Jezierzyce
Czarni Czarne
1:0
Słupia Kobylnica
Diament Trzebielino
3:2
Lipniczanka Lipnica
Zawisza Borzytuchom
6:1
Sparta Sycewice
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
2:2
KS Damnica
GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka
0:1
Kaszubia Studzienice
Brda Przechlewo
3:1
MKS Debrzno
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Lipniczanka Lipnica
1:5
Brda Przechlewo
Słupia Kobylnica
1:2
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Sparta Sycewice
3:1
Czarni Czarne
Stal Jezierzyce
2:0
Karol Pęplino
Kaszubia Studzienice
10:0
Skotawia Dębnica Kaszubska
Piast Agrochem Człuchów
0:0
Zawisza Borzytuchom
MKS Debrzno
6:1
GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka
KS Damnica
4:1
Diament Trzebielino
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka
3:2
Lipniczanka Lipnica
Karol Pęplino
1:1
Kaszubia Studzienice
Stal Jezierzyce
2:3
Piast Agrochem Człuchów
Skotawia Dębnica Kaszubska
0:3
MKS Debrzno
Diament Trzebielino
0:0
Słupia Kobylnica
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
3:3
Sparta Sycewice
Brda Przechlewo
4:2
KS Damnica
Czarni Czarne
0:6
Zawisza Borzytuchom
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Lipniczanka Lipnica
3:0
Skotawia Dębnica Kaszubska
Piast Agrochem Człuchów
0:0
Czarni Czarne
Słupia Kobylnica
0:3
Brda Przechlewo
Sparta Sycewice
0:2
Diament Trzebielino
MKS Debrzno
4:2
Karol Pęplino
Kaszubia Studzienice
2:3
Stal Jezierzyce
Zawisza Borzytuchom
3:1
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
KS Damnica
5:0
GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Karol Pęplino
1:2
Lipniczanka Lipnica
Stal Jezierzyce
1:2
MKS Debrzno
Brda Przechlewo
3:0
Sparta Sycewice
Kaszubia Studzienice
1:4
Piast Agrochem Człuchów
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
7:1
Czarni Czarne
Skotawia Dębnica Kaszubska
2:4
KS Damnica
Diament Trzebielino
2:3
Zawisza Borzytuchom
GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka
1:0
Słupia Kobylnica
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Lipniczanka Lipnica
2:3
Stal Jezierzyce
Piast Agrochem Człuchów
1:2
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Słupia Kobylnica
6:0
Skotawia Dębnica Kaszubska
MKS Debrzno
3:3
Kaszubia Studzienice
Czarni Czarne
1:1
Diament Trzebielino
KS Damnica
2:2
Karol Pęplino
Zawisza Borzytuchom
5:2
Brda Przechlewo
Sparta Sycewice
5:1
GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij