Zapowiedź II kolejki SKA

Po inauguracji sezonu 2015/2016 w Tuchomiu zakończonej zwycięstwem czas na drugi z dwóch wyjazdowych pojedynków, którymi rozpoczynamy walkę o punkty w klasie A. Tym razem w sobotę, 29 sierpnia o godzinie 17.00, w Malczkowie rozpocznie się spotkanie drugiej kolejki, które rozegramy z miejscowym SSPN.

Będzie to mecz numer 9 rozgrywany między naszymi zespołami. Ostatnie spotkanie rozegraliśmy w maju 2011 roku w klasie B. Mecz w Czarnej Dąbrówce po bramkach J. Gralaka i Pawła Szczegielniaka zakończył się naszym zwycięstwem 2:1.

W naszym archiwum filmowym można odnaleźć jeszcze skrót meczu z roku 2009, na którym możemy zobaczyć byłego piłkarza Malczkowa a obecnie grającego w GTS Pawła Machnikowskiego. Zachęcamy do obejrzenia przed sobotnim pojedynkiem (link). Nie mielibyśmy nic przeciwko, żeby nadchodzące sobotnie spotkanie zakończyło się również naszym zwycięstwem.

W pierwszej kolejce bieżącego sezonu piłkarze z Malczkowa i Łupawy musieli zadowolić się remisem 1:1 z Victorią Dąbrówka.