Puchar Polski Etap I runda II

W rozpoczętym niedawno sezonie 2015/16 czeka nas również przygoda z rozgrywkami o Puchar Polski. Los skojarzył nas z drużyną Lipniczanki Lipnica, z którą zmierzymy się już w najbliższą środę, 2 września o godzinie 17.30. Będzie to nasze pierwsze spotkanie o stawkę w bieżącym sezonie rozgrywane przy ul. Słupskiej, więc tym bardziej serdecznie zapraszamy do wspierania naszej drużyny w walce o III rundę tych rozgrywek z trybun stadionu w Czarnej Dąbrówce.

Lipniczanka Lipnica to drużyna dobrze nam znana, gdyż w przeszłości spotykaliśmy się z nią aż 12 razy. Cztery mecze rozegraliśmy w ramach rozgrywek ligowych (po dwa w SKA i SKO), spotkaliśmy się siedmiokrotnie w meczach towarzyskich a raz natrafiliśmy na piłkarzy z Lipnicy w ramach rozgrywek pucharowych. Mecz rozegrany w sezonie 2008/2009 w Lipnicy zakończył się dla nas odpadnięciem z Pucharu po wyniku 3:0 dla gospodarzy.

Aktualnie Lipniczanka toczy boje w Klasie Okręgowej i jako wyżej notowany zespół to oni przyjadą na mecz pucharowy do Czarnej Dąbrówki. Po trzech kolejkach SKO piłkarze z Lipnicy zajmują 14 miejsce ze zdobyczą 3 punktów uzyskanych w Trzebielinie w pierwszej kolejce sezonu. Dwa ostatnie mecze w lidze przegrali z drużynami SwePolLink Bruskowo Wielkie (1:3 u siebie) i Słupia Kobylnica (0:2 wyjazd).

Zrobimy wszystko, aby nasza przygoda w Pucharze trwała jak najdłużej. Prawdopodobnie mecz rozstrzygnie się w regulaminowym czasie gry, gdyż statystyki pokazują, że prawie nigdy nie remisujemy w spotkaniach z naszym najbliższym rywalem. Do tej pory remis w tych spotkaniach padł tylko raz. Wierzymy, że trzynasta potyczka między naszymi drużynami nie okaże się pechowa dla nas. Zrobimy wszystko, aby rozgrywki pucharowe trwały jak najdłużej. Tym bardziej zachęcamy Was do udziału w tym meczu i liczymy na Wasze wsparcie. Do zobaczenia!