SWE POL LINK - GTS 3:1 (1:0)

Na pierwszy mecz w nowym roku GTS wyruszył w podróż do Słupska, by rozegrać mecz towarzyski ze Swe Pol Link Bruskowo Wielkie, grającym na codzień w klasie okręgowej. Do dyspozycji TadeuszGralak miał aż 21 zawodników, w tym jednego zawodnika testowanego, który jest coraz bliższy przejścia do naszego klubu. O szczegółach ewentualnego transferu będziemy informować na bieżąco. Przechodząc do samego meczu, można stwierdzić, że gra żółto-niebieskich wyglądała obiecująco. Większość meczu to GTS prowadził grę i posiadał piłkę, jednak szkolne błędy w obronie spowodowały stratę aż trzech bramek. Widoczny był brak filara obrony Piotra Szczegielniaka, który po kontuzji dochodzi do pełnej sprawności już trenując, jednak za szybko jeszcze na jego powrót do gry. Każdemu z 21 zawodników trener dał szansę pokazania się w boju. Honorową bramkę dla GTS po dośrodkowaniu Grzegorza Lejka II zdobył Tomasz Witka. Warto wyróżnić debiutującego bramkarza 15 - letniego jeszcze Leszka Białka, który pokazał, że ma potencjał by w ciągu kilku lat stać się pierwszym bramkarzem.

SwePol Link Bruskowo Wielkie - GTS 3:1 (1:0)
Bramka: Tomasz Witka 76' (asysta Grzegorz Lejk II)
Skład: F.Gawin (D.Gralak, L.Białek) - M.Ciepłuch, M.Biernat, Pa.Szczegielniak, A.Toporek - B.Ostrowski, G.Lejk II, Ł.Lejk, G.Lejk I - zawodnik testowany - M.Gralak.
Na zmiany wchodzili: T.Witka, K.Dawidowski, M.Naderza, J.Gralak, M.Ostrowski, P.Wolski, W.Kulik, M.Mułyk.