Sparing 1/6: SWE-POL Bruskowo przy ul. Zielonej

W niedzielę rozpoczynamy mecze kontrolne przed rundą wiosenną sezonu 2015/2016. Pierwszym takim sprawdzianem będzie pojedynek rozegrany przy ul. Zielonej w Słupsku z drużyną SWE POL LINK Bruskowo Wielkie. Będzie to szósty mecz naszych drużyn. Poprzednio mierzyliśmy się 1 raz towarzysko a 4 pozostałe w ramach rozgrywek Słupskiej Klasy Okręgowej. W niedzielę powalczymy o pierwsze w historii zwycięstwo z piłkarzami z Bruskowa. Ostatnią bramkę dla GTS w meczach ze SWE POL LINK zdobył niezawodny Piotr Szczegielniak w 56 minucie meczu rozgrywanego 4 kwietnia 2015 r. w Czarnej Dąbrówce (piłkarze z Bruskowa odpowiedzieli wówczas dwoma trafieniami Damiana Łepka w 75 i 83 minucie).

Nasi najbliżsi rywale aktualnie zajmują 11 pozycję w SKO ze zdobyczą 18 punktów zdobytą w 5 meczach wygranych, 3 zremisowanych, w rundzie jesiennej doznali 7 porażek.

Zapraszamy do obejrzenia na żywo pierwszej konfrontacji GTS na świeżym powietrzu. Mecz w Słupsku rozpocznie się o godzinie 17.00.