Sparing 2/7: Skotawa Budowo przy ul. Słupskiej

Po przegranym starciu ze SWE POL LINK Bruskowo Wielkie czas na pierwszy, i prawdopodobnie ostatni, sparing rozgrywany w Czarnej Dąbrówce. Tym razem zmierzymy się z inną drużyną z Klasy Okręgowej: Skotawą Budowo.

Drużyna z Budowa to jedna z drużyn, z którymi mierzyliśmy się od początku istnienia naszego klubu. Pierwsze mecze ze Skotawą rozegraliśmy w sezonie 1994/1995. Do tej pory rozegraliśmy 17 spotkań z czego 10 było potyczkami ligowymi a pozostałe to mecze towarzyskie. Nasz bilans spotkań z piłkarzami z Budowa to 8 zwycięstw, 6 remisów oraz 3 porażki. Bilans bramkowy 44-31. Ostatnie spotkanie to był sparing, rozgrywany podobnie jak najbliższe spotkanie w Czarnej Dąbrówce. Mecz zakończył się remisem 2:2 a wszystkie bramki padły w ostatnich 25 minutach meczu. Dla GTS trafiali: Piotr Szczegielniak (rzut karny w 65 min.) oraz Paweł Machnikowski (w 67 minucie).

Aktualnie nasi rywale, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć w niedzielę, zajmują 13 lokatę w Słupskiej Klasie Okręgowej z dorobkiem 17 punktów zdobytych w 5 meczach wygranych i 2 zremisowanych. 8 razy musieli uznać wyższość przeciwników i schodzić z boiska na tarczy.

Zapraszamy wszystkich sympatyków GTS na mecz. Do zobaczenia w niedzielę o 14 przy Słupskiej!!

P.S. Decyzją zawodników i trenera rozegramy dodatkowy, siódmy, sparing. W ostatnim tygodniu marca zagramy z aktualnym liderem naszej grupy klasy A: Leśnikiem Cewice (prawdopodobnie mecz odbędzie się w Cewicach).