SKA14. kolejka: Myśliwiec Tuchomie

Niedzielne wczesne popołudnie zapowiada się dość ciepło, 14 st. C, bez opadów z lekkim zachmurzeniem i słabnącym wiatrem wiejącym z prędkością około 14-15 km/h. To właśnie jutro (niedziela 3 kwietnia) o godzinie 14 rozpoczniemy rundę rewanżową sezonu 2015/2016. Podejmujemy u siebie drużynę Myśliwca Tuchomie, lecz to co będzie się działo na boisku jest trudniejsze do przewidzenia niż pogoda. Ze względu na nieobecność związaną z wyjazdami oraz pauzą za kartki niektórych kluczowych zawodników skład naszej seniorskiej drużyny musiał ulec przebudowie. Jednak mieliśmy już okazję przetestować nowe ustawienie w meczach kontrolnych i wyglądało to nieźle. Czas jednak sprawdzić się w ogniu walki o punkty.

Z Myśliwcem zagramy po raz 21. w historii i będzie to dla nas szansa na 5 domowe zwycięstwo. Nasi niedzielni rywale z Tuchomia po rundzie jesiennej uplasowali się w tabeli tuż nad naszą drużyną z dorobkiem 24 punktów zdobytych w 8 meczach wygranych, 5 potyczek przegrali (w tym z nami 1:2) i co ciekawe nie odnotowali żadnego remisu jako jedyna drużyna w naszej lidze!

Piłkarskie święto w Czarnej Dąbrówce, jakim są mecze o stawkę, rozpocznie się o godzinie 14. Już dziś zapraszamy wszystkich kibiców również na spotkanie 15. kolejki z SSPN Malczkowo, które rozegramy także na własnym obiekcie w przyszłą niedzielę. Wspierajmy naszą drużynę! Dobrą atmosferą stwórzmy wspólnie twierdzę przy Słupskiej!