Ostatnia prosta: 6 i 7 mecz kontrolny

Jeszcze przed świętami Wielkiej Nocy seniorzy GTS sprawdzą się w 2 meczach kontrolnych, które będą ostatnimi sprawdzianami przed rozpoczynającą się 2 i 3 kwietnia rundą rewanżową.

W najbliższą niedzielę do Czarnej Dąbrówki zawita VICTORIA Słupsk, aktualnie nasi najbliżsi rywale zajmują 7 miejsce gr. I Słupskiej Klasy A z dorobkiem 16 punktów. Jest to drużyna z którą mierzyliśmy się już wcześniej w ramach rozgrywek Słupskiej Klasy B w sezonie 2011/2012 dwukrotnie pokonując piłkarzy ze Słupska (3:0 w meczu wyjazdowym i 6:0 w Czarnej Dąbrówce). Poza tymi spotkaniami rozegraliśmy również jedno spotkanie towarzyskie w kwietniu 2014 roku zakończone remisem 2:2 (bramki dla GTS strzelili Adam Celep i Krystian Jakubowski). Najbliższe spotkanie będzie trzecim meczem pomiędzy naszymi drużynami rozgrywanym przy ul. Słupskiej. Zapraszamy na godzinę 14.00.

Natomiast we wtorek 22 marca planujemy wybrać się do Cewic, gdzie zmierzymy się z aktualnym liderem naszej grupy klasy okręgowej, czyli Leśnikiem. Będzie to 13 spotkanie między naszymi zespołami. Ostatnio w ramach rozgrywek SKA w meczu rozgrywanym w Cewicach ulegliśmy piłkarzom Leśnika aż 0:5. Ostatnie bramki w meczach z naszym najbliższym rywalem strzelili Michał Biernat, Bartosz Ostrowski i Paweł Duszkiewicz w meczu towarzyskim rozegranym 1 sierpnia 2015 roku. Liczymy na podobną skuteczność również w tym spotkaniu.