SKA: Zapowiedź meczu 20. kolejki z Gromem Nakla

Już dzisiaj 20. kolejka rozgrywek SKA gr. II. Dla GTS oznacza to wizytę w Nakli, gdzie zmierzymy się z miejscową drużyną GROM. Będzie to 12 spotkanie w naszej historii (SKB: 4 mecze, SKA: 6 meczy, TOW: 1 mecz). Bilans dotychczasowych spotkań to 5 zwycięstw, 5 remisów i 1 porażka. Bilans bramkowy to 19 zdobytych i 6 straconych.

W tym sezonie nasi rywale zdobyli zaledwie 14 punktów w 4 meczach zwyciężonych i 2 remisach. Aż 13 spotkań przegrali. Jednak połowę swoich punktów zdobyli w rundzie jesiennej, co pokazuje że mimo niskiej pozycji w tabeli potrafią postawić ciężkie warunki zwłaszcza u siebie, gdzie zdobyli aż 6 punktów.

Czy będziemy w stanie utrzymać dobrą passę meczy bez porażki z Gromem, która trwa od 2004 roku? Czy, mimo dobrej postawy piłkarzy z Nakli w tej rundzie, uda nam się po raz 6 zdobyć 3 punkty w meczach ligowych z Gromem? Mecz już dziś w Nakli o 16.00. Zapraszamy!