SKA: Zapowiedź meczu 19. kolejki z Doliną Gałąźnia Wielka

W szóstej kolejce wiosny SKA będziemy gościć przy Słupskiej drużynę, która najlepiej radzi sobie po zimowej przerwie, to jest Dolinę Gałąźnia Wielka. Według naszych statystyk, obejmujących mecze ligowe, pucharowe oraz towarzyskie, mecz ten będzie co najmniej sześćsetnym meczem naszej seniorskiej drużyny. Co prawda brakuje nam jeszcze danych z początku istnienia Klubu, ale pracujemy nad tym by były one aktualne.

Wracając do naszego najbliższego rywala czeka nas nie lada przeprawa. W 13. spotkaniu między naszymi drużynami zmierzą się Kluby aktualnie zajmujące 2 i 3 miejsce w SKA. Plasująca się o jedno oczko niżej od nas Dolina do tej pory wygrywała w 11 meczach a ostatnie 9 kolejek to nieprzerwana seria zwycięstw. Po wzmocnieniach dokonanych w przerwie zimowej Dolina jest równie skuteczna. Ostatni raz piłkarze z Gałąźni przegrali swoje spotkanie w Przechlewie, gdzie musieli uznać wyższość Brdy II doznając porażki 2:3 w meczu rozegranym 18 października.

Zapowiada się piękna niedziela nie tylko pod względem pogody, ale również emocji: sześćsetny mecz, starcie na szczycie, to trzeba zobaczyć na własne oczy! Zapraszamy wszystkich na stadion przy Słupskiej. Początek spotkania o godzinie 14.00.