SKA: Zapowiedź meczu 21. kolejki z Victorią Dąbrówka

Po niezbyt udanym meczu z Gromem Nakla, w którym raziła nieskuteczność naszych piłkarzy w najbliższą niedzielę seniorska drużyna GTS Czarna Dąbrówka podejmie na swoim stadionie okupującą ostatnie miejsce w tabeli Victorię Dąbrówka. W siódmym spotkaniu w historii naszych klubów powalczymy o 3. domowe zwycięstwo. Dotychczasowy bilans spotkań ligowych to 3 zwycięstwa i 1 porażka. Poza tym dwukrotnie spotykaliśmy się z drużyną Victorii na turniejach w Nożynie, gdzie raz przegraliśmy a raz wygraliśmy.

W tym sezonie Victoria zdobyła 15 punktów w 4 meczach wygranych i 3 zremisowanych. Aż trzynastokrotnie musieli uznać wyższość przeciwników. Ekipa naszych najbliższych rywali jest zdecydowanie bardziej groźna grając na wyjazdach, bo właśnie będąc z wizytą na obcych stadionach zdobyli 10 z 15 swoich punktów. Możemy się spodziewać, że goście będą chcieli powalczyć o komplet punktów, który pozwoliłby im wydostać się z ostatniego miejsca w tabeli.

Zapowiada się ciekawy pojedynek, więc zapraszamy wszystkich na stadion w niedzielę!