Zapowiedź III kolejki SKA: ARKONIA przy Słupskiej

Po środowym meczu pucharowym, który niestety był dla nas ostatnim w tym sezonie, czas na powrót do ligowych zmagań o punkty. W sobotę (05 września) o godzinie 17.00 rozpocznie się pierwszy w tym sezonie mecz ligowy, który rozegramy w roli gospodarza. W trzeciej kolejce SKA naszym rywalem będzie Arkonia Pomysk Wielki.

Będzie to szesnaste spotkanie pomiędzy naszymi drużynami a ostatnie z nich rozegraliśmy prawie siedem lat temu. Bilans naszych spotkań z Arkonią to 11 zwycięstw, ani jednego remisu i 4 porażki (tylko jedna u siebie). Bilans bramek 40-23.

W tym sezonie Arkonia zanotowała do tej pory dwa zwycięstwa jako jedna z trzech drużyn w lidze. W pierwszej kolejce pokonała na wyjeździe Stegnę Parchowo 4:3 a w zeszłym tygodniu Myśliwiec Tuchomie 1:0. Z bilansem bramkowym 5:3 zajmuje aktualnie trzecią lokatę w tabeli.

Po emocjonującym meczu pucharowym wierzymy, że również w sobotnim meczu uda nam się stworzyć widowisko na inaugurację ligi przy Słupskiej. Zapraszamy wszystkich do kibicowania i sprawdzenia w jakiej formie są piłkarze obydwu drużyn.