Sparing 5/7: GKS Linia

W niedzielę (13 marca) o godzinie 13.00 zmierzymy się z grającą na co dzień w Gdańskiej Klasie B drużyną GKS Linia. Będzie to pierwsze spotkanie pomiędzy naszymi drużynami. W lutym tego roku młodzi adepci futbolu właśnie z Linii okazali się bezkonkurencyjni i wygrali turniej o Puchar Prezesa GTS Czarna Dąbrówka wyprzedzając obydwa zespoły trenera Zbigniewa Cierzana.

Piłkarze z Linii po rundzie jesiennej zajmują 9 miejsce w 11-zespołowej lidze. Zdobyli 8 punktów zwyciężając 2 mecze a dwa remisując. Ton lidze w grupie naszych sparingpartnerów nadają takie zespoły jak OKS Janowo, KKS Koleczkowo, Karlikowo Sopot czy Bałtyk II Gdynia zajmujące 4 pierwsze miejsca z różnicą co najmniej 5 punktów nad miejscem piątym.

Jak wypadniemy na tle niżej notowanego rywala, jednak grającego w Okręgu Gdańskim - powszechnie uważanym za silniejszy pod względem poziomu piłkarskiego? Przy pełnej mobilizacji i koncentracji mamy szansę na udany debiut w starciach z GKS Linia. Mecz rozpocznie się o godzinie 13.00. Trzymajcie kciuki.