Zapowiedź: mecz 15. kolejki z SSPN Płomień Malczkowo

W niedzielę 10 kwietnia w drugim spotkaniu rundy rewanżowej podejmiemy na własnym boisku drużynę SSPN Płomień Malczkowo. Będzie to dziesiąte spotkanie pomiędzy naszymi drużynami. Z piłkarzami z Malczkowa spotykamy się jedynie przy okazji ligowych starć o punkty. Nie rozegraliśmy dotychczas żadnego meczu towarzyskiego ani pucharowego. Najwięcej spotkań rozegraliśmy w klasie B (8 meczy). Na poziomie klasy A będzie to nasze drugie spotkanie: poprzednie rozgrywane w Malczkowie zremisowaliśmy bezbramkowo.

W tym sezonie Płomień Malczkowo w 14 rozegranych kolejkach uzbierał 6 punktów w 3 meczach zremisowanych (Victoria Dąbrówka, Brda II Przechlewo i z nami) oraz jednym wygranym (z Gromem Nakla). Bilans bramkowy 14-51. Mimo takich statystyk naszego najbliższego rywala musimy pamiętać, że wciąż nie będziemy mogli skorzystać z usług zawodników pauzujących ze względu na kary dyscyplinarne. Do dyspozycji trenera będzie już Michał Biernat, który powraca po pauzie jednego meczu.

Jednak grając z takim zaangażowaniem jak w minioną niedzielę a przy tym poprawiając skuteczność w stwarzanych przez siebie sytuacjach będziemy w stanie zatrzymać trzy punkty przy Słupskiej. Zapraszamy wszystkich w niedzielę na godzinę 14.00 na stadion!