Wielka Sobota przy Słupskiej

W tym roku po raz pierwszy od lat zdecydowaliśmy się rozegrać mecz w Wielką Sobotę. Spowodowane to jest obowiązkami zawodowymi większości zawodników, którym terminy środowe nie bardzo pasują. Niektórzy z nich będą jeszcze pracowali również w sobotę, dlatego godzina rozpoczęcia spotkania ze SWEPOL LINK Bruskowo Wielkie została wyznaczona na 14.00 (a nie o 15.00!).

04 kwietnia odwiedzi nas drużyna zajmująca aktualnie dziewiąte miejsce drużyna z Bruskowa Wielkiego. W siedemnastu dotychczasowych kolejkach piłkarze SWEPOL LINKU zgromadzili 25 punktów strzelając 38 bramek a tracąc 26.

Bilans dotychczasowych spotkań między naszymi drużynami to cztery porażki (3 w meczach wyjazdowych i 1 u siebie). Bilans bramek to 0 strzelonych i 21 straconych. Czas już unieruchomić licznik mierzący czas bez strzelonej bramki... Do boju Żółto-Niebiescy!