Starcie z Tytanem!

W najbliższą sobotę (18.04 godz. 15.00) Seniorzy GTS Czarna Dąbrówka wybiorą się do Przechlewa, aby stawić czoła najlepszej do tej pory drużynie Słupskiej Klasy Okręgowej. Tamtejsza BRDA straciła punkty zaledwie w dwóch spotkaniach tego sezonu remisując z PIASTEM Człuchów i przegrywając na trudnym terenie w Damnicy. Na wiosnę, jednak, nie zdarzyło się piłkarzom z Przechlewa stracić punktu.

Nasze poprzednie spotkanie z BRDĄ skończyło się wynikiem 0:4 i była to najwyższa porażka w trzech spotkaniach rozegranych w ogóle z drużyną z Przechlewa. Poprzednie dwa spotkania zakończyły się również porażkami, co gorsze nie udało nam się odnaleźć drogi do bramki przeciwnika, gdyż obydwa mecze zakończyły się identycznym wynikiem 0:2.

Jak będzie tym razem? Czy drużyna z Czarnej Dąbrówki będzie w stanie godnie zaprezentować się w starciu z tak silną drużyną? Czy znajdziemy sposób na zagrożenie bramce przeciwnika? Przekonamy się w sobotę. Nam nie pozostaje nic innego jak w każdym meczu walczyć o punkty i z takim nastawieniem wybierzmy się do Przechlewa.