SENIOR: Pierwszy mecz sezonu na własnym boisku

Po zeszłotygodniowej, nieudanej dla GTS, inauguracji sezonu SKO „Sportbazar.pl” w Borzytuchomiu czas by liga zawitała do spragnionych ligowych emocji kibiców w Czarnej Dąbrówce. Mecze, których będziemy gospodarzami w tym sezonie rozgrywane będą o nowej porze mianowicie o godzinie 13 w niedziele na boisku przy ul. Słupskiej. W nadchodzącej, drugiej, kolejce podejmiemy drużynę CZARNYCH Czarne.

Piłkarze z miasta znanego z umiejscowionego tam Zakładu Karnego w zeszłym sezonie uplasowali się tuż za strefą awansów zdobywając 9 punktów mniej niż zajmujący drugie miejsce START Miastko. Właściwie to piłkarze z Czarnego po rundzie jesiennej byli murowanymi faworytami do awansu. Jednak w rundzie rewanżowej coś niedobrego stało się z tą drużyną i musieli obejść się smakiem w tym sezonie i uznać wyższość bezkonkurencyjnego JANTARA Ustka oraz miasteckiego STARTU.

Historia spotkań między drużynami Klubu z Czarnego i Czarnej Dąbrówki nie jest imponująca. Najbliższy pojedynek będzie dopiero trzecim meczem. W dwóch poprzednich rozegranych w minionym sezonie udało nam się raz zremisować (2:2 wiosną w Czarnej Dąbrówce) a raz niestety musieliśmy uznać wyższość piłkarzy CZARNYCH (5:1 w Czarnem).

W tym meczu piłkarze GTS będą musieli udowodnić, że otrząsnęli się po dotkliwej porażce z Zawiszą. Mimo zdecydowanej porażki z Brdą Przechlewo (2:5) goście z pewnością liczą na przełamanie w Czarnej Dąbrówce. Pojedynek z drużyną Czarnych na pewno będzie wymagał pełnej mobilizacji i koncentracji od pierwszej do ostatniej minuty niedzielnego spotkania.

Niedzielny mecz dostarczy wielu emocji sportowych na wysokim poziomie, ponieważ CZARNI to drużyna z doświadczeniem czwartoligowym a piłkarze GTS są pełni determinacji, żeby zmazać złe wrażenie, które pozostało po pierwszej kolejce. Zapraszamy wszystkich kibiców do odwiedzenia boiska przy ul. Słupskiej w niedzielę o godzinie 13.00.

UWAGA: Następna kolejka rozegrana będzie już w ŚRODĘ 27 sierpnia!! Pierwsza drużyna GTS zmierzy się w Bruskowie z miejscowym SWE POL LINK.

W następną niedzielę rozgrywki zaczynają też piłkarze w kategorii wiekowej Junior A. Ich rywalem w pierwszym, wyjazdowym, meczu sezonu będzie również Zawisza Borzytuchom.

Powiązana galeria: