SENIOR: MKS Debrzno, JUNIOR A: AP Człuchów, JUNIOR B: SŁUPIA Kwakowo

Po raz drugi w tej rundzie Czarna Dąbrówka gościć będzie piłkarzy w trzech kategoriach wiekowych w jeden weekend. Junior B podejmie SŁUPIĘ Kwakowo, Junior A: Akademię Piłkarską Człuchów a Seniorzy MKS Debrzno.

Mecz pierwszej drużyny GTS odbędzie się w niedzielę o godzinie 13. Tym razem na drodze do zdobycia 3 punktów staną nam piłkarze seniorskiej drużyny MKS Debrzno. Ten Klub, podobnie jak GTS, wywalczył awans w przedostatnim sezonie. Jednak debrznianie stoczyli o niego zacięty bój w meczu barażowym. Ich nieustępliwość oraz determinacja do występów w SKO pozwoliły im zająć 7. miejsce, które było najlepszą pozycją zdobytą przez beniaminka w minionym sezonie. Ponadto piłkarzom znad Debrzynki udało się uzyskać dodatni bilans bramkowy (63-55) co jest również niezłym osiągnięciem.

Najbliższa potyczka z MKS Debrzno będzie 9 spotkaniem w historii a trzecim na poziomie Klasy Okręgowej. Do tej pory bilans spotkań w nieco korzystniejszym świetle stawia drużynę gości, gdyż GTS zwyciężył dwukrotnie, również 2 razy padł remis, a czterokrotnie piłkarze z Czarnej Dąbrówki doznali porażki. Jednak bilans spotkań rozgrywanych w ostatnich dwóch sezonach pokazuje jak wyrównane stały się pojedynki między naszymi drużynami. W ostatnich 4 meczach dwukrotnie zwyciężył GTS, padł 1 remis a tylko raz doznaliśmy porażki. Nadzieję na dobre widowisko w niedzielę daje również fakt, iż aż w sześciu z ośmiu do tej pory rozegranych meczach udało nam się trafiać co najmniej raz do bramki przeciwnika.

W tym sezonie piłkarze MKS Debrzno zajmują 5 lokatę z dorobkiem 19 punktów. Bilans ich spotkań to 6 zwycięstw, 1 remis i 3 porażki. Bilans bramkowy to 31-20. Najwyższe zwycięstwo nad LIPNICZANKĄ 11:2. Porażki z KS Damnica, DIAMENT Trzebielino oraz BRDA Przechlewo.

W rozegranym w tym tygodniu meczu Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu piłkarze z Debrzna po zaciętym boju z PIASTEM Człuchów (6:5) wywalczyli awans do IV rundy.

Zapraszamy serdecznie w niedzielę na godzinę 13.00. Poniżej również podajemy mecze drużyn juniorskich, na które również zapraszamy!

Junior A: GTS – AP Człuchów

Junior B: GTS – SŁUPIA Kwakowo Motarzyno