SENIOR: Mecz ze zdobywcą Pucharu. JUNIOR A: debiut u siebie. JUNIOR B: Zaczynamy!

Klub z bogatym doświadczeniem, który od sezonu 2009/2010 bezskutecznie próbuje wrócić w szeregi IV ligi będzie rywalem GTS Czarna Dąbrówka w nadchodzącej piątej kolejce SKO „sportbazar.pl”. Najświeższe osiągnięcie piłkarzy BRDY Przechlewo to zdobycie Pucharu Polski na szczeblu województwa Pomorskiego w minionym sezonie!

BRDA Przechlewo najlepsze czasy święciła w latach 2006-2009, gdy stawała w szranki z czwartoligowymi drużynami. W minionym sezonie mimo bezkompromisowej gry (nie przydarzył im się żaden remis) byli w stanie uplasować się tuż za podium ze stratą 12 punktów do miejsca premiowanego awansem.

Miniony sezon nie zakończył się dla piłkarzy z Przechlewa bez sukcesu. Wygrali oni rozgrywki o Puchar Polski na szczeblu Podokręgu Słupskiego a na szczeblu wojewódzkim w drugiej rundzie pokonali po zaciętej walce i rzutach karnych drużynę WIKĘD/GOSRIT Luzino (IV liga, 3 miejsce w zeszłym sezonie) i tym samym awansowali do rozgrywek centralnych Pucharu Polski. Tam jednak los skojarzył ich z GRYFEM Wejherowo (II liga zachodnia, 11 miejsce, spadek do III ligi) i po sukcesach nastąpiła wysoka porażka 1:4 z wyżej notowanym rywalem.

Dotychczasowe wyniki piłkarzy z Przechlewa pokazują, że również w tym sezonie ambitny Klub znad Brdy nie ustanie w walce o trofea i upragnioną czwartą ligę. W pierwszych 4 kolejkach piłkarze z Przechlewa wywalczyli 10 punktów (3 zwycięstwa i 1 remis) pozostając jedną z trzech niepokonanych ekip, oprócz Zawiszy Borzytuchom i Kaszubii Studzienice.

Dwa spotkania ligowe, które rozegraliśmy z BRDĄ w zeszłym sezonie to były pierwsze spotkania w historii naszych klubów. Piłkarze GTS nie byli w stanie przeciwstawić się ambitnym i doświadczonym piłkarzom BRDY. W obydwu spotkaniach padł wynik 0:2.

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 13.00 rozegramy w Czarnej Dąbrówce spotkanie z drużyną, która zdobyła Puchar Polski na szczeblu Województwa Pomorskiego. Zapraszamy!

Junior A: 06.09.2014 r. (g. 16.00) GTS – KORAL Dębnica
Junior B: 06.09.2014 r. (g. 11.00) SPARTA Sycewice – GTS