SENIOR: 4. kolejka JUNIOR A: 1. kolejka

Najbliższy weekend zamknie serię trzech meczy w osiem dni. Mecz czwartej kolejki rozegrany zostanie w Czarnej Dąbrówce o godzinie 13.00 a w nim staniemy w szranki z sąsiadującym z nami w tabeli DIAMENTEM Trzebielino, który nieprzerwanie od sezonu 2009/2010 zasila szeregi Słupskiej Klasy Okręgowej.

Do tej pory rozegraliśmy 4 spotkania z DIAMENTEM: dwa towarzyskie i dwa ligowe w poprzednim sezonie. Spotkania towarzyskie rozegraliśmy w roku 2003 i to właśnie wtedy udało nam się strzelić piłkarzom z Trzebielina ostatnie bramki. W meczu wyjazdowym dwukrotnie bramkarza DIAMENTU pokonał Waldemar Zganiacz a w Czarnej Dąbrówce udało się to Tadeuszowi Malkowi oraz występującemu w GTS po dziś dzień Michałowi Gralakowi, który podobnie jak Waldek zaliczył dwa trafienia.

W tej rundzie Diament pozostaje bez punktów zajmuje 15. miejsce. W minionej kolejce piłkarze Diamentu byli bliscy sprawienia niespodzianki remisując do 90 minuty z rozpędzoną niczym górska rzeka Brdą Przechlewo. Jednak nie byli w stanie stawiać oporu dotychczasowym liderom do końca meczu i w doliczonym czasie gry stracili bramkę.

Mecz w Czarnej Dąbrówce odbędzie się w niedzielę o godzinie 13.00. Zapraszamy.

________________
Również w niedzielę ligowe zmagania zaczynają piłkarze kategorii wiekowej Junior A: ZAWISZA Borzytuchom - GTS