GTS - SKOTAWA 4:2 (3:2)

W niedzielę 28 lutego na boisku w Czarnej Dąbrówce drużyna seniorów GTS rozegrała swój drugi mecz sparingowy. W pierwszym pojedynku podopieczni Tadeusza Gralaka doznali porażki 1 : 3 (0:1) z SWE POL Bruskowo Wielkie. Mecz rozegrano na sztucznym boisku w Słupsku dnia 21 lutego. W tym meczu trener GTS miał do dyspozycji 21 zawodników a honorową bramkę zdobył Tomasz Witka. W ostatnią niedzielę do Cz. Dąbrówki przyjechała drużyna Skotawy Budowo (słupska klasa okręgowa). Po ciekawej grze, zespół gospodarzy odniósł pierwsze tegoroczne zwycięstwo pokonując rywali 4 : 2 (3:2). Wynik mógł być wyższy ale swoich 100 % sytuacji nie wykorzystali Mikołaj Naderza i Tomasz Witka. Tym razem trener GTS miał do dyspozycji 17 zawodników. Na uwagę zasługuje fakt udziału w meczu Piotra Szczegielniaka, który wraca do gry po operacji kolana. Piotrek mimo sporych braków zaliczył dwie asysty. Ponadto z dobrej strony pokazał się nowy nabytek (trener GTS jest już po rozmowie z kierownictwem Zawiszy Borzytuchom) Dominik Petryszyn zdobywca jednej z bramek w tym meczu przejdzie do GTS na roczne wypożyczenie. Drużyna GTS w najbliższym czasie rozegra kolejne mecze towarzyski : 2.03 (środa) o godz. 18.30 w Bytowie z rezerwami Bytovii i 6.03 ( niedziela) o godz. 14 rewanż z Skotawą Budowo na boisku w Dębnicy Kaszubskiej.

Bramki: Łukasz Lejk 27' (asysta Piotr Szczegielniak) ,Tomasz Witka 33' (asysta Grzegorz Lejk I), 36' (asysta Piotr Szczegielniak), Dominik Petryszyn 69' (Grzegorz Lejk II)  - Paweł Fedoruk 31', 41'.

Skład GTS : Filip Gawin (Dawid Gralak) - Paweł Szczegielniak, Michał Biernat, Michał Ciepłuch, Artur Toporek, Mikołaj Naderza, Grzegorz Lejk II, Łukasz Lejk, Grzegorz Lejk I, Dominik Petryszyn, Michał Gralak.

Na zmiany: Piotr Szczegielniak, Jakub Gralak, Paweł Duszkiewicz, Tomasz Witka, Rafał Kulik, Waldemar Kulik.