Pierwszy towarzyski mecz GTS Czarna Dąbrówka – GRYF Słupsk

W najbliższą środę o godzinie 18.00 na boisku przy ul. Słupskiej w Czarnej Dąbrówce odbędzie się pierwszy partnerski mecz pomiędzy miejscową drużyną GTS występującą w Słupskiej Klasie Okręgowej „sportbazar.pl” a pierwszą drużyną GRYFA Słupsk reprezentującą IV ligę „sportbazar.pl”.

Mecz partnerski między naszymi drużynami jest jednym z efektów podpisanej w marcu bieżącego roku umowy o współpracy Klubu z Czarnej Dąbrówki ze słupskim GRYFEM. Umowa polega na wsparciu finansowym udzielanym GTS-owi czego rezultatem są nowe dresy dla zespołu seniorów. Ponadto wyróżniający się piłkarze z Czarnej Dąbrówki mieli już okazję uczestniczyć w jednym z treningów GRYFA w Słupsku.

W niemal dwudziestoletniej historii Klubu z ul. Słupskiej najbliższe spotkanie będzie pierwszą okazją do zmierzenia się z pierwszą drużyną GRYFA Słupsk, która będzie 89. przeciwnikiem w historii Klubu z Czarnej Dąbrówki. Wprawdzie w sezonie 2003/04 w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Słupskiego mierzyliśmy się z drużyną z ul. Zielonej, ale była to nominalnie druga drużyna GRYFA. Mimo miażdżącej przewagi piłkarzy ze Słupska w meczu rozgrywanym w Czarnej Dąbrówce (do przerwy 0:5), piłkarzom GTS udało się zaliczyć 2 trafienia. Autorami bramek dla gospodarzy byli Przemysław Biernat oraz Waldemar Zganiacz. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:6.

Mecz partnerski, mecz przyjaźni, będzie jedną z niewielu okazji, aby porównać swoje umiejętności z drużyną aspirującą do awansu do III ligi w tym sezonie.

Zapraszamy serdecznie na pierwszy mecz partnerski w środę o 18.00.