Jeden procent ma znaczenie!

Początek roku to okres rozliczeń z Urzędem Skarbowym i jak co roku podejmiemy decyzję na co przeznaczyć 1% swojego podatku. Kolejny rok współpracy ze Stowarzyszeniem "Nazaret" im. św. Filipa Neri umożliwia wszystkim osobom, którym bliska jest działalność GTS obejmująca szkolenie piłkarskie dzieci od 11 roku życia oraz zapewnienie młodzieży alternatywnych do komputera i telewizji form rozrywki i spędzania wolnego czasu przekazanie 1% na wsparcie realizacji celów GTS.

Wystarczy w odpowiednim polu rozliczenia PIT wpisać nr KRS Stowarzyszenia NAZARET: 0000085599  oraz w polu Cel szczegółowy wpisać: GTS Cz. Dąbrówka.

Wszystkim, którzy wspierali nas w poprzednich latach dziękujemy i zachęcamy do dalszej współpracy!