Czwarty weekend z GTS

Już w najbliższy weekend kolejne zmagania wszystkich 3 drużyn GTS Czarna Dąbrówka. W rozgrywkach seniorskich zajmująca aktualnie 7. miejsce w SKA drużyna GTS zmierzy się po raz 20. w historii ze STEGNĄ Parchowo (aktualnie miejsce 9.). Dotychczasowy bilans spotkań to 9 zwycięstw, 4 remisy i 6 porażek. Bilans bramkowy 37-37. Do tej pory drużyna gości w tym sezonie 1 mecz wygrała (z Brdą II Przechlewo), a 2 razy musiała uznać wyższość przeciwnika (z Myśliwcem Tuchomie 1-2 oraz Doliną Gałąźnia Wielka 3-4). Bilans bramkowy po 3. kolejkach to 9-6.

W Słupskiej Klasie B GTS II Czarna Dąbrówka aktualnie zajmujący 3. lokatę tym razem uda się do Studzienic, aby rozegrać 2 w historii mecz z KASZUBIĄ II (5. miejsce). Jest to drugi sezon tej drużyny w rozgrywkach ligowych. Pierwsze spotkanie tych drużyn to było spotkanie towarzyskie w Czarnej Dąbrówce. Dotychczas nasz najbliższy rywal 1 raz zwyciężył, 1 raz zremisował (z Bazą Siemirowice 4-4) i raz doznał porażki (Urania Udorpie 1-4).

Wkrótce nasz Klub we współpracy z GCKiB Czarna Dąbrówka ogłosi nabór na zajęcia piłkarskie dla rocznika 2007/2008 a do tej pory nasi najmłodsi piłkarze to zawodnicy Juniora D. Dotychczas rozegrali 2 spotkania w ramach rozgrywek Ligi Juniora D1 - grupy Słupsk1. W pierwszym meczu doznali porażki 1-2 ze Stalą Jezierzyce a w drugim zwyciężyli Spartę Siemianice 4-1. W najbliższy weekend podejmą w Czarnej Dąbrówce drużynę naszego partnerskiego Klubu GRYF Słupsk aktualnie zajmującą pozycję lidera z kompletem punktów.

WEEKENDOWE MECZE GTS:
17.09.2016r. (sobota) godz. 12.00 Junior D1: GTS - GRYF Słupsk KS