SKA: Zapowiedź meczu 16. kolejki z Arkonią Pomysk Wielki

Pierwszy wyjazd naszej seniorskiej drużyny w rundzie rewanżowej zaprowadzi nas do Pomyska Wielkiego, gdzie zmierzymy się z miejscową drużyną Arkonii. W 17 meczu w historii powalczymy o 6 zwycięstwo w meczu wyjazdowym. Wszystkie dotychczasowe spotkania z Arkonią to były spotkania o stawkę (15 meczy ligowych i 1 pucharowy). Do tej pory nie odnotowaliśmy żadnego remisu i aż 11 razy udało nam się wygrać.

W tym sezonie Arkonia zdobyła do tej pory aż 30 punktów, dzięki czemu zajmuje 3 miejsce i wciąż liczy się w walce o czołowe pozycje w tabeli. Piłkarze z Pomyska odnotowali 9 zwycięstw, 3 spotkania zremisowali a w trzech doznali porażki (z Granitem Koczała, Stegną Parchowo i Myśliwcem Tuchomie).

Mecz z Arkonią będzie prawdopodobnie ostatnim, w którym borykamy się z problemami kadrowymi. Mimo wszystko jedziemy do Pomyska udowodnić, że w każdym meczu chcemy walczyć o zwycięstwo!