8. kolejka: Budowo, Łebień, Młode Orły z Chrobrym Charbrowo

SKA
Kolejny mecz klasy A przy Słupskiej, tradycyjnie w niedzielę o 14.00 podejmiemy SKOTAWĘ Budowo. Drużyna, z którą do tej pory mierzyliśmy się 20 razy (10 zwycięstw, 6 remisów, 4 porażki; bilans bramkowy 56-41). Po siedmiu kolejkach bieżącego sezonu piłkarze znad Skotawy zdobyli zaledwie 2 punkty remisując z naszym zeszłotygodniowym rywalem Arkonią Pomysk Wielki w kolejce pierwszej oraz z GKS Kołczygłowy w "strzelaninie", kiedy to padł wysoki remis 6:6. Bilans bramkowy SKOTAWY to 9-25.

SKB
8 kolejka to dla zespołu rezerw wyjazd na trudny teren do Łebienia, aby powalczyć o 3 punkty z miejscowym STARTEM. Będzie to piąta potyczka z tym zespołem (poprzednio 2 zwycięstwa i 2 porażki; bilans bramek 10-8). W tym sezonie piłkarze z Łebienia zdobyli 12 punktów w 4 meczach wygranych. Ponieśli 3 porażki: z Pogonią II Lębork (2:8), Victorią Dąbrówka (1:5) oraz z Uranią Udorpie (aż 11:0!!). Bilans bramkowy obecnego sezonu to 24-27. 3 z 4 zwycięstw odnieśli na swoim terenie, więc na pewno czeka nas ciężka praca!

Junior D1 Młodzik
Drużyna, która śmiało może zostać ogłoszona Dumą Czarnej Dąbrówki ze względu na dotychczasowe wyniki podejmie w sobotę 15 października o godzinie 12.00 drużynę Chrobrego Charbrowo. Piłkarze z powiatu lęborskiego odnotowali w tym sezonie 4 zwycięstwa, 1 remis oraz 1 porażkę (z Szansą Siemianice). Trzymamy kciuki za najmłodszych w rozgrywkach PomZPN adeptów piłki nożnej.

Mecze weekend 15-16 października
15.10 sobota g. 12.00 GTS - Chrobry Charbrowo (Junior D1 Młodzik)

16.10 niedziela dwa mecze:
g. 13.00 START Łebień-GTS II Czarna Dąbrówka (SKB)
g. 14.00 GTS - SKOTAWA Budowo (SKA)