SPARING NR II: GTS - ZAWISZA 1:2 (0:0)

W ubiegły weekendGTSponownie zmierzył się z beniaminkiem Klasy Okręgowej Zawiszą Borzytuchom. Niestety tym razem ulegliśmy rywalom przegrywając 1:2. Poniżej zdjęcia , a także skład GTS.

GTS Czarna Dąbrówka -KS Zawisza Borzytuchom1:2 (0:0)
SKŁAD: F.Gawin - D.Sobisz, G.Lejk, Zawodnik Testowany, P.Wolski - Pi.Szczegielniak - P.Duszkiewicz - B.Ostrowski, P.Toporek, D.Wdowczyk - M.Ostrowski NA ZMIANY WCHODZILI: J.Gralak, W.Kulik.
BRAMKI:Bartek Ostrowski(asystaPrzemek Toporek) 63'- Piotr Pituch 59', Dariusz Syldatk 74'.

Doszło także do zmian w A klasie. Po wycofaniu się Centrum Pelpin z IV ligi i awansie KP Starogard Gdański do III ligi w miejsce KS Chwaszczyno do IV ligi wrócili zespoły Sokoła Wyczechy i Bytovii II Bytów, co za tym idzie zaszeregowane pierwotnie w naszej klasie A Kaszubia Studzienice i Leśnik Cewice utrzymały swoje miejsca w klasie okręgowej. Do A klasy wróciły Koral Maszewo oraz Granit Koczała. Po zmianach w terminarzach wiemy, że w miejsce Lesnika i Kaszubii w naszej grupie A klasy zajmą Granit Koczała i przesunięty z I grupy Chrobry Charbrowo.

Już jutro podopieczni Tadeusza Gralaka zmierzą się w kolejnym meczu sparingowym ze Skotawą Budowo. Mecz odbędzie się w Czarnej Dąbrówce przy ulicy słupskiej o godz. 14