SENIOR i JUNIOR B: Dwie potyczki ze SKOTAWIĄ, JUNIOR A: Wyjazd do Miastka

W ten weekend podejmiemy u siebie piłkarzy SKOTAWII Dębnica Kaszubska w ostatnim meczu siódmej kolejki SKO „sportbazar.pl”. Siódma potyczka między naszymi drużynami w niemal dwudziestoletniej historii Naszego Klubu rozpocznie się w niedzielę o godzinie 13.00

W minionym sezonie SKOTAWIA zajęła bezpieczne dziewiąte miejsce z dorobkiem 30 punktów (9 zwycięstw, 3 remisy i 14 porażek). Bilans bramkowy osiągnięty przez piłkarzy z Dębnicy Kaszubskiej to 32-64 pokazuje jak ciężko musieli pracować na strzelenie bramki.

W poprzednich spotkaniach ze SKOTAWIĄ jesienią ubiegłego sezonu doznaliśmy porażki (1:3) a wiosną zremisowaliśmy bezbramkowo na wyjeździe. Ostatnią bramkę dla GTS spotkaniach przeciwko SKOTAWII strzelił Adam Celep.

W bieżącym sezonie piłkarze z Dębnicy Kaszubskiej w sześciu kolejkach zdobyli jeden punkt remisując z ZAWISZĄ Borzytuchom. Do tej pory strzelili 5 bramek a stracili 22, najwyższą ich porażką był mecz z beniaminkiem SPARTĄ Sycewice w pierwszej kolejce bieżącego sezonu.

Mecz ze SKOTAWIĄ rozegramy na boisku w Czarnej Dąbrówce w niedzielę o 13.00 i będzie to ostatnie spotkanie siódmej kolejki.

Dzień wcześniej swój mecz ze SKOTAWIĄ rozegrają nasi piłkarze Juniora B.