Postanowienia Zarządu 28 stycznia 2015 r.

Na posiedzeniu Zarządu w dniu 28 stycznia 2015 r. podjęte zostały następujące decyzje:

1. Dwudziestolecie istnienia Klubu

- organizacja uroczystości upamiętniającej dwudziestolecie istnienia Klubu została zaplanowana na dzień 27 czerwca 2015 r.

2. Sprawy dyscyplinarne:

A.Organizacja szkolenia

Podjęto decyzję o wycofaniu z rozgrywek drużyny kategorii wiekowej junior A. Zawodników grających w tej kategorii wiekowej, którzy ukończyli 16 rok życia zachęcamy do udziału w treningach Seniorskich. Osoby, które jeszcze tego wieku nie osiągnęły zachęcamy do udziału w odpowiednich kategoriach juniorskich.

Zgodnie z Regulaminem Członka-Zawodnika: zawodnicy, którzy nie wyrażają chęci kontynuowania szkolenia w żadnej z wyżej wymienionych drużyn lub chcą zmienić przynależność Klubową powinny poinformować Zarząd pisemnie wskazując czy jest to rezygnacja z udziału w rozgrywkach czy chęć zmiany przynależności Klubowej.

W każdym przypadku zawodnik przed przyjęciem rezygnacji przez Zarząd musi rozliczyć się z posiadanego sprzętu Klubowego.

B.Kary dla zawodników

W wyniku incydentu, do którego doszło na treningu w dniu 13 stycznia 2015 r. Zarząd podjął decyzję o zawieszeniu w prawach członka i zawodnika na okres 6 miesięcy dwóch zawodników drużyny seniorskiej. Jeden zawodnik odbył rozmowę wychowawczą z Zarządem Klubu, w któryej wyjaśnił swoje postępowanie i zobowiązał się do kontroli swojego zachowania pod rygorem odsunięcia od zajęć.

Przypominamy wszystkim zawodnikom, że Regulamin członka zawodnika jasno określa warunki zmiany przynależności Klubowej. W przypadku chęci zmiany Klubu zawodnik kieruje pismo do Zarządu a ten ustala warunki przejścia do innego Klubu indywidualnie dla każdego zawodnika zgodnie z zasadami określonymi przez PZPN.

Z poważaniem,

Dawid Gralak