1% na GTS

Początek roku to okres rozliczeń z Urzędem Skarbowym i jak co roku podejmiemy decyzję na co przeznaczyć 1% swojego podatku. Kolejny rok współpracy ze Stowarzyszeniem "Nazaret" im. św. Filipa Neri umożliwia przekazanie 1% na wsparcie realizacji celów GTS Czarna Dąbrówka wszystkim osobom, którym bliska jest działalność naszego Klubu obejmująca szkolenie piłkarskie dzieci już od 6. roku życia oraz zapewnienie młodzieży alternatywnych do komputera i telewizji form rozrywki i spędzania wolnego czasu.

Wystarczy w odpowiednim polu rozliczenia PIT wpisać nr KRS Stowarzyszenia NAZARET: 0000085599 oraz w polu Cel szczegółowy wpisać: GTS Cz. Dąbrówka.

Wszystkim, którzy wspierali nas w poprzednich latach dziękujemy i zachęcamy do dalszej współpracy!